Житомирський НДЕКЦ МВС проводить ознайомчі екскурсії та лекції з Житомирським автодорожнім коледжем

З метою співпраці з Житомирським автодорожнім коледжем Житомирський НДЕКЦ МВС проводить ознайомчі екскурсії та лекції, які дають змогу студентам зробити найбільш відповідальний етап у своєму житті – вибрати професію, своє майбутнє. 03 грудня 2019 року працівники Центру: судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Анжеліка Томашевська та старший судовий експерт сектору економічних досліджень Наталія Дубенко, провели заняття зі студентами.

Фахівці НДЕКЦ ознайомили присутніх з становленням, розвитком та структурою експертного підрозділу Житомирщини, розповіли про особливості визначення вартості продовольчих товарів; головні завдання товарознавчої експертизи; основні нормативно-правові акти, які використовується під час проведення дослідження продовольчих товарів; розкрили суть судово-економічної експертизи, її напрямки та завдання, ознайомили з переліком досліджуваних об’єктів та вирішуваних питань.
По завершенню заходу від студентів та викладачів прозвучали слова подяки та побажання успіхів у подальшій експертній діяльності.

Житомирський НДЕКЦ МВС проводить ознайомчі екскурсії та лекції з Житомирським автодорожнім коледжем
Догори