Житомирський НДЕКЦ МВС продовжує тісну співпрацю з підрозділами Національної поліції

08 квітня 2021 року т.в.о. завідувача відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Ольгою Салімонович проведено теоретичне заняття з працівниками підрозділів дізнання Головного управління Національної поліції в Житомирській області щодо порядку дій працівників поліції під час вилучення та пакування наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів. До заняття в режимі відеоконференції також були  залучені представники секторів дізнання, дислокованих в територіальних (відокремлених) підрозділах поліції Житомирської області.

Під час даного заходу працівникам дізнання доведено нормативні акти та накази, якими потрібно керуватись при призначенні судових експертиз. Спрямовано увагу на порядок здійснення відбору зразків за фактами незаконного посіву та вирощування снодійного маку чи конопель, а також особливості упакування вилучених великогабаритних рослин, правила підготовки об’єктів дослідження до надійного збереження та несанкціонованого доступу до них.

Крім того, під час заняття були обговорені проблемні питання, що виникають при призначенні судових експертиз матеріалів, речовин та виробів, можливості і завдання експертиз та вимоги до матеріалів, які необхідно представити експертові для проведення дослідження.

Мету даного заходу досягнуто. Працівники підрозділів дізнання ГУНП в Житомирській області подякували представнику Житомирського НДЕКЦ МВС за цікаве заняття і побажали подальших успіхів в експертній діяльності та плідну співпрацю.

 

Житомирський НДЕКЦ МВС продовжує тісну співпрацю з підрозділами Національної поліції
Догори