Застосування методу газорідинної хроматографії під час дослідження нафтопродуктів

Тренінг-навчання для працівників Експертної служби МВС

В період з 24 по 26 вересня 2019 року на базі ДНДЕКЦ МВС проводився тренінг-навчання для працівників Експертної служби МВС на тему «Застосування методу газорідинної хроматографії під час дослідження нафтопродуктів», в якому приймали участь і експерти Житомирського НДЕКЦ МВС: головний судовий експерт сектору фізико-хімічних досліджень Людмила Понагайба та судовий експерт цього ж сектору Ірина Клименко.

Під час заходу учасників ознайомили з теоретичними та практичними аспектами дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів методом газорідинної хроматографії. Зокрема, розглянуто підходи до криміналістичної оцінки результатів дослідження нафтопродуктів і пально-мастильних матеріалів, питання щодо якості вилучення слідів нафтопродуктів під час оглядів місць подій та ефективності використання сучасного аналітичного обладнання.
Особливу увагу присутніх було звернуто на типові помилки які виникають при проведені експертиз за вказаними напрямками.
Крім того, працівники Експертної служби мали змогу ознайомитися з експозицією XII Міжнародної виставки LABCompLEX, яка була присвячення аналітичному обладнанню для лабораторних комплексів.

По закінченню тренінгу учасники отримали відповідні сертифікати.

Застосування методу газорідинної хроматографії під час дослідження нафтопродуктів
Догори