Заняття зі студентами ЖНАУ за напрямками технічної експертизи документів, почеркознавчої та комп’ютерно-технічної експертизи

З метою відпрацювання на практиці теоретичних знань зі студентами першого курсу спеціальності «Право» Житомирського національного агроекологічного університету 21.06.2019 на базі Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру проведені заняття за напрямками почеркознавчої, технічної експертизи документів та комп’ютерно-технічної експертизи.

Під час проведення занять були розглянуті головні завдання що вирішує почеркознавча, технічна експертиза документів та комп’ютерно-технічна експертиза.

Заступником завідувача відділу криміналістичних видів досліджень проведені заняття з метою ознайомлення із діяльністю Експертної служби МВС України.

Судовим експертом відділу комп’ютерно-технічної експертизи акцентовано увагу про те, що висновки судових комп’ютерно-технічних експертиз є основною доказовою базою в розслідуванні кримінальних правопорушень, пов’язаних із застосуванням інформаційних процесів, які в свою чергу пов’язані зі створенням, редагуванням (внесенням змін), установленням змісту, знищенням комп’ютерної інформації, а також відновленням змісту початкових даних, що зберігаються на електронних носіях.

Завідувачем сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку надана основна характеристика експертних завдань, об’єкти та перелік питань, які ставляться при проведенні судової технічної експертизи документів та почерку.

На практичному занятті студентам було представлено сучасні засоби проведення експертизи, а також виявлення виявлення слідів підробки. Студентам продемонстровано основні захисні елементи банкнот, що перебувають в колекції Центру.

Також працівники центру, що приймали участь у заході відповіли на запитання, які цікавили студентів.

По завершенні занять, студенти висловили слова вдячності.

Заняття зі студентами ЖНАУ за напрямками технічної експертизи документів, почеркознавчої та комп’ютерно-технічної експертизи
Догори