Залучення криміналістичної лабораторії та фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС до огляду місця події за фактом вчинення вбивства

Відповідно до порядку залучення працівників Експертної служби МВС як спеціалістів для участі в огляді місця події фахівці Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують тісну співпрацю з органами та підрозділами поліції області при проведенні першочергових слідчих дій за фактами вчинення резонансних кримінальних правопорушень. Проведення огляду місця події із залученням експертів – це якісне та кваліфіковане вилучення максимальної кількості слідової інформації та об’єктів, які за результатами подальшого експертного дослідження слугуватимуть доказами в розкритті та розслідуванні злочинів.

Так, 8 серпня о 22.45 в с. Вороневе Коростенського району на березі річки виявлено труп місцевого жителя. Згодом у будинку за місцем проживання знайдено тіло дружини із ознаками насильницької смерті. За попередніми даними чоловік скоїв самогубство, застрелившись з мисливської рушниці після суперечки з дружиною, у ході якої він наніс їй смертельні тяжкі тілесні ушкодження.

         На місце події спільно з працівниками поліції виїхали експерти-криміналісти Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, які надали допомогу в огляді місця події шляхом вилучення об’єктів біологічного, балістичного походження, інших предметів та з’ясовуванні обставини скоєння даного злочину.

На даний час вирішується питання щодо направлення вилученої слідової інформації та об’єктів на експертне дослідження до Житомирського НДЕКЦ МВС.

Залучення криміналістичної лабораторії та фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС до огляду місця події за фактом вчинення вбивства
Догори