З метою підвищення професійного рівня працівники Експертної служби МВС України приймають участь в курсах з підвищення кваліфікації

З метою підвищення професійного рівня працівники Експертної служби МВС України приймають участь в курсах з підвищення кваліфікації на базі провідних вищих навчальних закладів України.
Так, в період з 4 по 10 червня 2018 року на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету проводилися курси підвищення кваліфікації фахівців Експертної служби МВС за програмою «Дослідження обставин і механізму дорожньо-транспортних пригод»
Серед запрошених до участі був і працівник Житомирського НДЕКЦ МВС: судовий експерт сектору автотехнічних досліджень Ващенко О.О.

На курсах судові експерти отримали ґрунтовні теоретичні знання з основ теорії руху транспортних засобів, дослідження процесу гальмування та сучасних науково-методичних і науково-технічних підходів до аналітики дорожньо-транспортних пригод.
Крім того, отримали практичні навички роботи щодо діагностики технічного стану систем безпеки транспортних засобів на професійному обладнанні фірми «Bosch», яким оснащено лабораторія навчального закладу.
По закінченню заходів всі учасники отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації.

З метою підвищення професійного рівня працівники Експертної служби МВС України приймають участь в курсах з підвищення кваліфікації
Догори