VIIІ міжвідомча науково-практична конференція на базі Національної академії внутрішніх справ

27 листопада 2019 року на базі Національної академії внутрішніх справ відбулась VIIІ міжвідомча науково-практична конференція на тему: «Теорія та практика судово-експертної діяльності». У даному заході прийняли участь старший судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Ольга Недашківська та судовий експерт сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Житомирського НДЕКЦ МВС Валентина Мишаковська.

Дана конференція присвячена розгляду актуальних питань розвитку судової експертизи, проблем теорії та практики науки криміналістики в умовах реформування кримінального судочинства України, методології науки, проблем призначення судової експертизи, судово-економічної експертизи, кіберзлочинності в Україні, тощо.
Відкрив конференцію зі вступним словом проректор Національної академії внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, полковник поліції Сергій ЧЕРНЯВСЬКИЙ.
У заході прийняли участь представники Національної поліції України, судово-медичні експерти Міністерства охорони здоров’я України та інших навчальних закладів, а також фахівці Експертної служби МВС: ДНДЕКЦ та територіальних НДЕКЦ на чолі з заступником директора Державного центру Костянтином Ковальовим.
В рамках семінару фахівці Житомирського НДЕКЦ МВС Ольга Недашківська та Валентина Мишаковська підготували тези доповіді, які були опубліковані в електронному збірнику Національної академії внутрішніх справ.

VIIІ міжвідомча науково-практична конференція на базі Національної академії внутрішніх справ
Догори