Урочистий захід з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції України

20 грудня 2019 року в Житомирському НДЕКЦ МВС відбувся урочистий захід з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції України. Під час заходу були присутні представники Житомирської обласної державної адміністрації та Житомирської обласної ради.

Ураховуючи значний внесок пенсіонерів і ветеранів системи Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, захисту конституційних прав та свобод громадян забезпечення публічної безпеки і порядку, а також з метою виховання в молоді шанобливого ставлення до старшого покоління, Наказом №1325 від 20.12.2016 Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова було встановлено День вшанування пенсіонерів і ветеранів системи МВС України  та Національної поліції України.

Відкрив урочисті збори директор Центру Олександр ГУНЬКО. Подякував працівникам – пенсіонерам і ветеранам МВС, які продовжують працювати в НДЕКЦ, за енергію та наполегливість, за професіоналізм і досвід, що завжди будуть у пошані в молодих поколінь, за кропітку працю, захист конституційних прав і свобод громадян. Побажав щастя, радості, душевного спокою, міцного здоров`я, родинного благополуччя і злагоди, щоб серця зігрівала щира вдячність людей за добрі справи.

Про службу, результати та здобутки розповів завідувач сектору кадрового забезпечення Віктор КОЛЕСНИК.

З вітальним словом виступив заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктор ГРАДІВСЬКИЙ. Приєднався до усіх найтепліших привітань на адресу працівників Експертної служби та колишніх співробітників органів внутрішніх справ, пенсіонерів і ветеранів системи МВС України, побажав їм міцного здоров’я благополуччя, довголіття та невичерпної енергії.
Також з словами привітань виступив Ігор РОМАНСЬКИЙ – депутат Житомирської обласної ради. Відзначив значимість роботи експерта у розкритті та розслідуванні правопорушень і побажав працівникам довголіття, щастя, добробуту і благополуччя у сім’ях, а головне – мирного неба над Україною!
По завершенню заходу директор Центру подякував гостям за теплі слова вітання і підтримки з боку органів місцевої влади та самоврядування.

 

Урочистий захід з нагоди Дня вшанування пенсіонерів і ветеранів МВС та Національної поліції України
Догори