Участь в роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритетні напрямки розвитку науки і технологій»

У період з 20 по 22 лютого 2021 року завідувачем сектору біологічних досліджень та обліку Житомирського НДЕКЦ МВС Ольгою Лукомською взято участь в роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритетні напрямки розвитку науки і технологій» (м. Київ).

 

Метою заходу було розширення і зміцнення міжнародних зв’язків між провідними навчальними, науково-дослідними установами та виробничими підприємствами за напрямками ветеринарних, біологічних, медичних, фармацевтичних та хімічних наук. Під час конференції учасниками з України та Європи обговорено проблеми і перспективи розвитку природничих наук, наукових досліджень, тенденції та зміни у сучасній науці.

В збірнику матеріалів конференції опубліковано наукову статтю на тему: «Стан епідеміологічної ситуації з ВІЛ-інфекції / СНІДу в Україні за 2010 – 2020 роки з урахуванням ретровірусної терапії», в якій висвітлено тенденцію епідеміологічної ситуації в Україні за останнє десятиліття. Проведено оцінку впливу міжнародної програми швидких цілей ЮНЕЙДС «90-90-90», державних програм на ситуацію протидії ВІЛ-інфекції в Україні та проаналізовано ефективність національних клінічних протоколів, їх переваги та  недоліки.

Електронний варіант збірника матеріалів конференції розміщений на web-сторінці репозиторію за адресою: https://sci-conf.com.ua/category/archive/. Учасники конференції отримали відповідні сертифікати.

Участь в роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритетні напрямки розвитку науки і технологій»
Пролистать наверх