Участь у відкритій онлайн-зустрічі з членами експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти

У рамках реалізації заходів із взаємодії з вищими навчальними закладами працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують брати активну участь у процесі проходження акредитації Житомирським державним університетом імені Івана Франка.

Так, 20 травня 2020 року заступник завідувача відділу забезпечення діяльності центру Наталія Хоменко, т.в.о. завідувача відділу досліджень матеріалів речовин і виробів Ольга Салімонович та експерти цього ж відділу Дмитро Панасюк та Дмитрій Єрко прийняли участь у відкритій онлайн-зустрічі з членами експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти у зв’язку із проведенням акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Хімія» Житомирського державного університету імені Івана Франка.

Під час зустрічі відбулося активне обговорення процесу модернізації та покращання якості освітньої програми «Хімія» та виявлена особлива зацікавленість щодо залучення НДЕКЦ як потенційного роботодавця до процедури оновлення цієї програми та безпосередньо освітнього процесу  саме під час навчання студентів.
З боку представників НДЕКЦ надані рекомендації щодо вдосконалення практичного аспекту освітньої програми шляхом використання новітнього технічного обладнання та устаткування.

Участь у відкритій онлайн-зустрічі з членами експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти
Догори