УЧАСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТОМИРСЬКОГО НДЕКЦ МВС В НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ СУДОВО-ЕКСПЕРТНОЇ ТА ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Судові експерти сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів дослідження Житомирського НДЕКЦ МВС взяли участь в роботі постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності», співорганізаторами та науковими партнерами якої виступили 26 навчальних закладів та установ з України, Польщі, Казахстану, Узбекистану та Молдови.
Засідання відбулося на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС.

Під час конференції учасники заходу обмінювалися досвідом та розв’язанням найважливіших проблем, пов’язаних із удосконаленням організації судово-експертній діяльності, з нормативно-правовим регулюванням сфери техніко-криміналістичного та судово-експертного забезпечення правосуддя.

До участі в засіданні конференції фахівці Житомирського НДЕКЦ МВС підготували тези доповідей на теми: «Особливості забезпечення безпеки спеціаліста-криміналіста під час огляду місця події пов’язаного із застосування вибухових пристроїв та речовин» та «Соціальне та біологічне в особі правопорушника».

Під час проведення міжнародної конференції учасники отримали досвід та можливість комунікації з судовими експертами та науковцями інших держав у вирішенні проблемних питань, які виникають в практичній діяльності, пов’язаній з судово-експертним забезпечення судочинства.

УЧАСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ЖИТОМИРСЬКОГО НДЕКЦ МВС В НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ СУДОВО-ЕКСПЕРТНОЇ ТА ПРАВООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»
Догори