Участь працівників Житомирського НДЕКЦ МВС у Всеукраїнській науково-практичній конференції

З нагоди відзначення 73-ї річниці проголошення Генеральною Асамблеєю ООН Загальної декларації прав людини, за ініціативою Науково-дослідного інституту публічної політики і соціальних наук проведена ІI-га Всеукраїнська науково-практична конференція «ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: МИНУЛЕ, СЬОГОДЕННЯ, МАЙБУТНЄ». Даний захід проведений 10 грудня 2021 рокуу формі он-лайн конференції.

Організаторами конференції також стали: Національний аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського; Пенітенціарна асоціація України; Кримінологічна асоціація України; Союз юристів України; Юридичний факультет Західноукраїнського національного університету; «Харківський авіаційний інститут»; Льотна академія національного авіаційного університету; Кіровоградський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України; Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях; Науково-дослідний інститут соціальної безпеки, політики, права, фінансів та бізнесу.

Метою заходу стало об’єднання зусиль науковців і практиків задля вирішення актуальних питань прав людини в Україні, а також опрацювання пропозицій по вдосконаленню законодавства та практики його застосування у цій сфері.

Участь у роботі 5-ї Секції даної Конференції «ПРАВА І СВОБОДИ ЛЮДИНИ В СИСТЕМІ КРИМІНАЛЬНОЇ ЮСТИЦІЇ В УКРАЇНІ» взяли завідувач сектору юридичного забезпечення Михайло Голубєв та провідний фахівець відділу забезпечення діяльності центру Олександр Бобик.

Під час виступів учасники обговорили ряд важливих, у тому числі проблемних питань, пов’язаних із дотриманням прав і свобод людини.

Учасниками Конференції підкреслено, що одним із актуальних питань протягом всього існування людства залишається питання прав людини, можливість їх реалізації та захисту. Утвердження, забезпечення, реалізація прав людини є важливим показником, що вказує на демократичність та соціальність держави, а також на те, що така держава є правовою.

Участь працівників Житомирського НДЕКЦ МВС у Всеукраїнській науково-практичній конференції
Догори