Участь працівників Житомирського НДЕКЦ МВС у міжнародній науково-практичній конференції-полілозі «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики»

15-16 квітня 2021 року працівниками відділу криміналістичних видів досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Лідією Богатко та Дар’єю Янович взято участь у Міжнародній науково-практичній онлайн конференції-полілозі на тему: «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики», що була організована Національним науковим центром «Інституту судових експертиз ім. Засл. проф. М. С. Бокаріуса».

В роботі конференції взяли участь представники експертних, наукових та освітніх установ України, Греції, Ізраїлю, Чорногорії, Польщі, Литви, Латвії, Азербайджану, Молдови, Вірменії та інших країн.

Під час онлайн конференції обговорювалися питання становлення і сучасного стану криміналістики, судової експертології та кримінального процесу як науки, та застосування їх окремих положень в практичній діяльності, а також теми доповідей, які викликали жваву дискусію та обговорення серед учасників конференції, серед яких: «До питання про майбутнє традиційної дактилоскопії», ««Докладність» опису досліджень у висновку експерта, «детальність» регламентації програми вирішення експертного завдання: погляд скрізь вимоги міжнародних стандартів, прийнятих в Україні»», «Процесуальна перевірка експертного дослідження та оцінка висновків», «Проблемні питання щодо визначення багатооб’єктної почеркознавчої експертизи».

На завершальному етапі учасниками конференції було відмічено, що міжнародний обмін досвідом у сфері судової експертизи сприяє розвитку співробітництва між науковими та експертними установами, їх науковій співпраці.

Участь працівників Житомирського НДЕКЦ МВС у міжнародній науково-практичній конференції-полілозі «Актуальні питання судової експертизи і криміналістики»
Догори