Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

28 жовтня 2021 року провідний фахівець з організаційно-методичного забезпечення відділу забезпечення діяльності центру Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Олександр Бобик в онлайн-режимі з використанням платформи Google Meet взяв  участь у роботі пленарного засідання І-ї Всеукраїнської науково-практичної конференції «Актуальні проблеми запобігання та протидії корупції», організованої Національною академією Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького спільно з Управлінням запобігання корупції МВС України, Управлінням запобігання та виявлення корупції Адміністрації Держприкордонслужби України, Національною академією внутрішніх справ, Національним університетом «Острозька академія», Академією державної пенітенціарної служби, Донецьким державним університетом внутрішніх справ, Хмельницьким університетом управління та права імені Леоніда Юзькова, Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України.

В конференції взяли участь наукові та науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти та наукових установ, аспіранти, ад’юнкти, докторанти та здобувачі наукових ступенів, персонал Державної прикордонної служби України та правоохоронних органів, працівники органів державної влади, члени громадських організацій.

Під час наукового заходу обговорювалась актуальна проблематика щодо запобігання та протидії корупції в Україні, зокрема в діяльності органів державної влади та у секторі національної безпеки і оборони.

Конференція проходила за напрямами:

  1. Сучасний стан та проблемні питання в запобіганні та протидії корупції в Україні.
  2. Корупційні ризики у діяльності державних органів України.
  3. Міжнародний досвід у сфері запобігання та протидії корупції (досвід країн-членів НАТО, ЄС).
  4. Теоретичні та прикладні аспекти формування нульової толерантності до корупції в Українському суспільстві.
  5. Культура повідомлення про корупцію, інститут викривачів: проблеми та перспективи.
  6. Основні напрями розвитку інституту антикорупційних уповноважених.
  7. Актуальні проблеми виявлення та врегулювання конфлікту інтересів.
  8. Міжнародна практика застосування заходів фінансового контролю стосовно осіб, уповноважених на виконання функцій держави, або місцевого самоврядування.

Олександром Бобиком підготовлено та направлено до організаційного комітету тези доповіді на тему: «Щодо антикорупційних заходів в діяльності Експертної служби МВС», які увійдуть до збірника тез конференції.

Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції
Догори