Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у постійно діючій Міжнародній науково-практичній конференції

24 вересня 2021 року судовий експерт сектору дослідження наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів та прекурсорів відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Житомирського НДЕКЦ МВС Єрко Дмитрій в режимі сервісу відеотелефонного зв’язку Google Meet взяв участь у засіданні № 1 постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності», яка проходила на базі Кіровоградського НДЕКЦ МВС (м. Кропивницький).

В роботі конференції взяли участь керівництво ДНДЕКЦ МВС, співробітники правоохоронних органів, представники експертних установ та вищих навчальних закладів України та інших країн світу для обміну досвідом та розв’язання найважливіших проблем, пов’язаних з їх діяльністю.
Метою даного заходу було формування постійної відкритої платформи для організації дискусії між фахівцями та науковцями, підвищення ефективності експертного забезпечення судочинства, сприяння розвитку судово-експертної та оціночної діяльності, представництво і реалізація професійних, інтелектуальних та наукових інтересів фахівців НДЕКЦ МВС.

За тематичним напрямком № 9 «Проблемні аспекти методології та методики судової експертизи» Єрко Дмитрієм підготовлено тези наукової доповіді на тему: «Дослідження слабоалкогольних та безалкогольних напоїв, що містять у своєму складі амфетамін», які увійдуть до збірника тез конференції.

Проведення даних заходів є досить актуальним та сприятиме підвищенню ефективності роботи та вирішенні проблемних питань в діяльності судових експертів.

 

Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у постійно діючій Міжнародній науково-практичній конференції
Догори