Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми лісового господарства та екології: шляхи вирішення»

Судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності, кандидат сільськогосподарських наук Лопатюк Олександр взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми лісового господарства та екології: шляхи вирішення», яка  проходила  на базі факультету лісового господарства та екології Поліського національного університету в період з  7 по 8 жовтня  2021 року.

Основна мета заходу – обмін досвідом та  новини знаннями, досягненнями у галузі лісового господарства та екології. На захід завітали науковці з усієї України. 

На секційних засіданнях конференції розглядали актуальні проблеми лісової галузі та екології та шляхи їх вирішення. Зокрема секційні засідання проходили за такими напрямами:

  1.   Лісове господарство
  2.   Мисливське господарство
  3.  Садово-паркове господарство
  4.   Екологія
  5.  Водні біоресурси та аквакультура
  6.  Науки про Землю
  7.  Технології захисту навколишнього середовища
  8.  Космічний моніторинг Землі
  9.  Економіка природокористування

Олександр Лопатюк доповів на секційному засіданні про результати досліджень  на тему :  «Оцінка радіологічного забруднення продукції лісу у населених пунктах Коростенського району Житомирської області у віддалений період після аварії на ЧАЕС».

Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми лісового господарства та екології: шляхи вирішення»
Догори