Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у міжнародній конференції

17 грудня 2021 року старший судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Житомирського НДЕКЦ МВС Валерія БОНДАРЕНКО-БЕРЕГОВИЧ взяла участь у IX Міжнародній науково-практичної конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем», яка проходила на базі Центральноукраїнського національного технічного університету м. Кропивницький у дистанційно-заочній формі на платформі Zoom, з темою доповіді: «Види та порядок призначення судових експертиз».

В конференції взяли участь видатні науковці України та Польщі працівники вищих навчальних закладів, науково-дослідних установ МВС та інших державних установ.

За результатами роботи міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток обліку, аудиту та оподаткування в умовах інноваційної трансформації соціально-економічних систем» розроблено резолюцію, сформовано збірник тез, матеріали якого можуть бути використані у подальших наукових дослідженнях.

Учасники конференції отримали сертифікати від «Центральноукраїнського національного технічного університет».

Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у міжнародній конференції
Догори