Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у І Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна товарознавча експертиза: теоретичні розробки, практичний досвід, проблеми і перспективи»

30 вересня 2021року старший судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Житомирського НДЕКЦ МВС Ольга Недашківська взяла участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна товарознавча експертиза: теоретичні розробки, практичний досвід, проблеми і перспективи», організованої Львівським НДЕКЦ МВС, Львівським торговельно-економічним університетом та Львівською торгово-промисловою палатою (м. Львів).

Ольга Недашківська підготувала тези «Актуальні проблеми ідентифікації та класифікації електронних сигарет та рідин для них при проведенні судової товарознавчої експертизи» для участі у І Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна товарознавча експертиза: теоретичні розробки, практичний досвід, проблеми і перспективи», які опубліковано у збірнику Матеріалів І Міжнародної науково-практичної конференції. Електронний варіант збірника матеріалів конференції розміщений на сайтах: http://ndekc.lviv.ua та http://www.lute.lviv.ua.

Учасниками конференції були 159 авторів з 58 організацій, закладів та установ, зокрема: посадові особи та судові експерти ДНДЕКЦ МВС і майже усіх обласних НДЕКЦ МВС; судові експерти товарознавці НДІСЕ Міністерства юстиції України та науково-педагогічні працівники товарознавці, серед яких 33 доктори наук і професори та 57 кандидатів наук, докторів філософії (PhD) і доцентів, а також студенти і аспіранти товарознавчих спеціальностей з України, Болгарії, Молдови, Німеччини, Польщі, Румунії, Словаччини, які надіслали в оргкомітет тези понад 80 доповідей.

Особливістю означеного заходу стала спроба відтворення класичної схеми наукових конференцій, за якою тези доповідей – видані до початку роботи конференції, а власне конференція – присвячена обговоренню отриманих результатів та спрямована на прийняття обґрунтованої цими результатами резолюції. Тому Матеріали конференції (у форматі PDF) були розіслані усім її учасникам 24.09.2021.

Ольга Недашківська отримала сертифікат про участь 30 вересня 2021 року у І Міжнародній науково-практичній конференції.

Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у І Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна товарознавча експертиза: теоретичні розробки, практичний досвід, проблеми і перспективи»
Догори