Сучасні підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової будівельно-технічної експертизи. Аналіз експертних помилок і способи їх уникнення

В період 08-10 жовтня 2019 року працівник Житомирського НДЕКЦ МВС завідувач сектору будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Володимир Борис взяв участь в науково-практичному семінарі «Сучасні підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової будівельно-технічної експертизи. Аналіз експертних помилок і способи їх уникнення», який проходив на базі Львівського НДЕКЦ МВС.
Розпочато науково-практичний семінар з виступу заступника директора ДНДЕКЦ МВС Юрія Чечіля, в якому висвітлено «Основні недоліки, які виникають під час проведення судової будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи». Також представник Фонду державного майна України Світлана Булгакова розкрила тему: «Особливості визначення вартості нерухомого майна».

В даному заході розглядались актуальні питання будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертизи, проблеми, які виникають у повсякденній роботі та шляхи їх вирішення. Представники територіальних НДЕКЦ МВС обмінялись власним практичним досвідом роботи та ознайомились з сучасними підходами до вирішення питань, що виникають при проведенні судових експертиз.

Фахівець Житомирського НДЕКЦ МВС Володимир Борис виступив з доповіддю на тему: «Особливості дослідження актів КБ-2в, КБ-3».
Найбільш актуальними темами для обговорення стали особливості проведення, аналіз експертних помилок, способи їх уникнення та перспективи розвитку будівельно-технічної, оціночно-будівельної та земельно-технічної експертиз.

Сучасні підходи до вирішення питань, що виникають під час проведення судової будівельно-технічної експертизи. Аналіз експертних помилок і способи їх уникнення
Догори