Розвиток судової екологічної експертизи – важливий фактор у захисті навколишнього середовища

До Житомирського НДЕКЦ МВС надійшов спеціальний випуск Науково-практичного видання «ЗАКОН ТА ЖИТТЯ» (Publicație științifico-practică «Legea și viața» Editie specială), до якого увійшли матеріали Міжнародного науково-практичного круглого столу «Розвиток судової екологічної експертизи – важливий фактор у захисті навколишнього середовища».

Судовий експерт відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Житомирського НДЕКЦ МВС Олександр ЛОПАТЮК взяв участь у вказаному заході з доповіддю за темою «Розвиток судової інженерно-екологічної експертизи як важливий фактор забезпечення захисту навколишнього природного середовища» та отримав сертифікат учасника. Зазначений круглий стіл проводився на базі Національного центру судових експертиз при Міністерстві юстиції Республіки Молдова за сприяння Посольства Швеції в Молдові і Програми ООН з розвитку. Окрім представників різноманітних експертних установ Молдови та України до роботи долучилися фахівці Вірменії, Румунії та Польщі. Зважаючи, що фахівцями обговорювалися питання призначення та проведення екологічної експертизи, її значення у справі захисту довкілля, не залишилась осторонь тема впливу бойових дій в Україні на стан екології в нашій державі.

Матеріали збірника стануть у нагоді фахівцям, що проводять дослідження за напрямом обставин та організаційно-технічних причин і наслідків впливу техногенних джерел на об’єкти довкілля.

Висловлюємо організаторам науково-практичного заходу щиру дяку за підготовку збірника та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Розвиток судової екологічної експертизи – важливий фактор у захисті навколишнього середовища
Догори