Розпізнання підписів за допомогою нейронної мережі

Розпізнання підписів за допомогою нейронної мережі

Суспільство потребує великий інтелектуальний потенціал нашої молоді, і його потрібно завжди нарощувати і нарощувати. Коли досягаєш певного ступеня у своєму житті, це – велика перемога. Тому для юних винахідників створено масу проектів, які допомагають їм розвиватись.

Так, з 22 по 28 вересня 2019 року в Об’єднаних Арабських Еміратах в м. Абу-Дабі проходила міжнародна наукова виставка MILSET Expo-Sciences International 2019, в якій приймали участь молоді науковці з 68 країн світу.

За сприяння Малої академії наук України прийняв участь в даній виставці і учень Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному університеті від Малої академії наук України Артем Пазич.

Юний винахідник представив на виставці свій проект щодо розпізнання підписів за допомогою нейронної мережі. В розробці даного проекту Артему надавали консультативну та методичну допомогу працівники відділу криміналістичних видів досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС.
Журі виставки нагородила проект Артема золотою медаллю та вручила відповідний сертифікат.


2 жовтня 2019 року Артем зустрівся з керівництвом Житомирського НДЕКЦ МВС, щоб подякувати за надану допомогу в підготовці проекту.

Розпізнання підписів за допомогою нейронної мережі
Догори