Робоча зустріч судових експертів Центру зі слідчими правоохоронних органів Житомирської області

Розвиток систем зйомки фото та відео інформації про навколишнє середовище, досягнення в сфері обробки, фіксації та передачі цієї інформації засобами цифрових технологій обумовило широке їх застосування в різних галузях суспільного життя: системах спостереження та охорони, контролю за технологічними процесами, дорожнім рухом тощо. Досить часто отримана цими засобами відео- та фотоінформація попадає в сферу адміністративного, цивільного чи кримінального судочинства.
З метою інформування про можливості проведення фототехнічної та портретної експертиз 23.09.2019 на базі Житомирського НДЕКЦ МВС було організовано робочу зустріч судових експертів Центру зі слідчими правоохоронних органів Житомирської області.

Завідувачами секторів Сергієм Зозіком та Романом Довжаницею перед присутніми було висвітлено перелік запитань, які можуть бути вирішені при проведенні портретної та фототехнічної експертиз, а також комплексної фототехнічної експертизи та експертизи обставин і механізмів дорожньо-транспортної пригоди. Зокрема, доповідачі звернули увагу на особливості вилучення та упаковки об’єктів, які в подальшому надаються на дослідження. Крім того, слідчим продемонстрували фактори, які впливають на відображення загальних та окремих ознак у об’єктах, що зафіксовані на фотозображеннях і відеозаписах, та окремі методи дослідження в рамках судової фототехнічної експертизи (дослідження).

Під час зустрічі обговорено проблемні питання, які виникають під час призначення та проведення судових експертиз.

Всі учасники зустрічі висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю!

Робоча зустріч судових експертів Центру зі слідчими правоохоронних органів Житомирської області
Догори