ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З ВИКЛАДАЧАМИ ТА СТУДЕНТАМИ «ЖИТОМИРСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ»

17.06.2021 заступником директора центру – завідувачем відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ Сергієм РЕЙКОМ та завідувачем сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують цього ж відділу Миколою ЗЕЛІНСЬКИМ  проведена зустріч з викладачами та студентами Державного університету «Житомирської політехніки», які захищають дипломні роботи за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство».

Метою зустрічі було запрошення до працевлаштування в Житомирському НДЕКЦ МВС на експертні посади відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів.
Присутнім доведено інформацію щодо можливостей Житомирського НДЕКЦ МВС в проведенні експертних досліджень та судових експертиз. Детально роз’яснено про участь судового експерта в державній реєстрації транспортних засобів, шляхи запобігання купівлі автомобілів з підробленими ідентифікаційними позначеннями та супроводжуючими документами.

Зустріч пройшла в дружній, теплій атмосфері та перспективі подальшої співпраці.

ПРОВЕДЕННЯ ЗУСТРІЧІ З ВИКЛАДАЧАМИ ТА СТУДЕНТАМИ «ЖИТОМИРСЬКОЇ ПОЛІТЕХНІКИ»
Догори