Проведення заняття зі студентами Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету

З урахуванням карантинних обмежень, викликаних пандемією COVID-19, Житомирський НДЕКЦ МВС продовжує співпрацювати з навчальними закладами Житомирщини.

 

Так, 30.09.2020 на базі Житомирського НДЕКЦ МВС з метою відпрацювання на практиці теоретичних знань з навчальної дисципліни «Криміналістика» зі студентами третього курсу спеціальності «Право» Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету проведено заняття на тему: «Криміналістична техніка як складова криміналістики».

В рамках проведення заняття зі вступним словом до присутніх звернувся заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Володимир Лесик.
Заступник завідувача цього ж відділу Сергій Муравйов довів студентам структуру та основні завдання Житомирського НДЕКЦ МВС, розповів про систему криміналістичної техніки, яка охоплює такі галузі, як трасологія, судова балістика та кримінальна реєстрація. Під час заняття були розглянуті питання предмета, принципів, закону розвитку криміналістики як науки та завдання на сучасному етапі розвитку суспільства, її місце в системі юридичних наук.

Увагу присутніх фахівець Житомирського НДЕКЦ МВС зосередив на особливостях, правових основах проведення судових експертиз та експертних досліджень у державних спеціалізованих експертних установах МВС.

По завершенню заходу студенти та керівник – викладач кафедри правознавства Губарєв Григорій подякували представникам Житомирського НДЕКЦ МВС за цікаве заняття та побажали подальших успіхів в експертній діяльності.

Проведення заняття зі студентами Житомирського торговельно-економічного фахового коледжу Київського національного торговельно-економічного університету
Догори