Проведення заняття з особовим складом Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області

На запрошення керівництва Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області 18.09.2020 завідувачем сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Максимом Яновичем проведено заняття з особовим складом Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області на тему: «Документи, що посвідчують особу, елементи їх захисту та основні способи підробки».

Під час заняття було розглянуто види документів, що посвідчують особу, основні елементи їх захисту та найбільш поширені способи підробки.

Особливу увагу Максим Янович звернув на елементи захисту, які дозволяють виявити ознаки підробки документів у ході їх огляду співробітниками судової охорони під час виконання своїх посадових повноважень.

Крім того, фахівець Житомирського НДЕКЦ МВС продемонстрував зразки деяких підроблених документів, які містяться в колекції Житомирського НДЕКЦ МВС, надано ґрунтовні відповіді на запитання по темі.

Мету заняття досягнуто, співробітники Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області подякували представнику Житомирського НДЕКЦ МВС за цікаве заняття і побажали подальших успіхів в експертній діяльності та плідну співпрацю.

Проведення заняття з особовим складом Територіального управління Служби судової охорони у Житомирській області
Догори