Професійне навчання з працівниками територіальних НДЕКЦ МВС України

З 27 по 31 травня на базі Медичного реабілітаційного центру «Пуща Водиця» МВС України проводилось друге виїзне професійне навчання з працівниками територіальних НДЕКЦ МВС України, включених до кадрового резерву Експертної служби МВС України.

Делегатом від Житомирського НДЕКЦ МВС України направлено заступника директора центру – завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Володимира Лесика.

Серед запрошених викладачів були Вікторія Поліщук,  адвокат, спеціаліст  корпоративного і трудового права, юридичний аналітик з трудового права Юридичної компанії “Довіритель” та Дар’я Вершиленко, відома телеведуча та журналіст.

Під час навчання учасники мали змогу ознайомитися із змінами в адміністративному, цивільному та господарському  законодавстві, порядком ведення претензійно-позовної роботи, основами ораторської  майстерності, правилами взаємодії з контролюючими та правоохоронними органами, порядком веденням переговорів.
Перший заступник директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Сергій Кримчук привітав учасників із закінченням навчального курсу та вручив сертифікати, які підтверджують включення учасників до кадрового резерву Експертної служби МВС України та проходження курсу професійного навчання.

Професійне навчання з працівниками територіальних НДЕКЦ МВС України
Догори