Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС розпочали ряд практичних занять зі слухачами Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

16 червня 2021 року на запрошення керівництва Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» працівниками Житомирського НДЕКЦ МВС розпочато курс практичних занять зі слухачами групи сектору реагування патрульної поліції № 11 за напрямками трасологічних, дактилоскопічних, одорологічних та технічних досліджень документів на теми: «Пошук та вилучення слідів трасологічного і дактилоскопічного походження при оглядах місця події», «Дактилоскопіювання осіб та його роль у розкритті злочинів», «Вилучення, консервування і використання в розкритті злочинів запахової інформації» та «Види свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, документів що засвідчують особу, елементи їх захисту та основні способи підробки».

Заняття проведені на базі Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», де вище зазначені теми фахово розкрили працівники Житомирського НДЕКЦ МВС, а саме, завідувачі секторів: трасологічного обліку Михайло Кравчук, трасологічних досліджень Станіслав Цісінський, почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Максим Янович та судовий експерт сектору біологічних досліджень та обліку Олеся Пухка.

Фахівці Житомирського НДЕКЦ МВС на прикладах довели до слухачів методи та правила пошуку, виявлення, фіксації, вилучення та пакування слідової інформації. Зокрема, Кравчуком Михайлом разом зі Станіславом Цісінським було розкрито теми та обговорені проблемні питання, які виникають при виявленні слідової інформації.

Максим Янович зупинився на основних аспектах підробки  документів, що стосуються транспортних засобів.

Олесею Пухкою було доведено до слухачів інформацію про криміналістичну одорологію, як галузь криміналістики, збір запахових слідів та відбір порівняльних зразків для проведення одорологічного дослідження.

Зазначені заходи у рамках взаємодії викладачів Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» та судових експертів Житомирського НДЕКЦ МВС позитивно впливатимуть на якість підготовки працівників поліції.

Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС розпочали ряд практичних занять зі слухачами Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»
Догори