Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС проводять курс практичних занять зі слухачами Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

10 вересня на базі Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС зі слухачами Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», які проходять первину професійну підготовку, проведено чергове практичне заняття за напрямками трасологічних, дактилоскопічних та одорологічних досліджень. Учасники заняття мали можливість втілити теоретичні знання на практиці та спробувати свої сили під час виявлення, фіксації, вилучення та пакування слідів трасологічного та дактилоскопічного походження залишених на місці скоєння злочину. Завідувач сектору трасологічного обліку Михайло Кравчук допоміг учасникам удосконалити їх навички, розповів про особливості дактилоскопіювання осіб та про важливість дактилокарт із відбитками рук у розкритті злочинів.

Судовий експерт сектору біологічних досліджень та обліку Олександр Можарівський розповів слухачам про можливості одорологічної експертизи, продемонстрував методику відібрання запахової інформації під час огляду місця події та порівняльних зразків для проведення дослідження. Також слухачі змогли познайомитись з чотирилапими помічниками експертів та побачити їх можливості у пошуку запахової інформації.

Здобуті навички та вміння під час заняття допоможуть майбутнім поліцейським якісно та швидко виявляти, фіксувати та вилучати слідову інформацію під час огляду місця події, що в подальшому сприятиме розкриттю злочинів.

Фахівці Житомирського НДЕКЦ побажали слухачам успіхів у службовій діяльності та продуктивної співпраці у майбутньому.

Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС проводять курс практичних занять зі слухачами Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»
Догори