Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують курс практичних занять зі слухачами Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»

В день знань працівниками Житомирського НДЕКЦ МВС проведено чергове практичне заняття за напрямками трасологічних, дактилоскопічних, одорологічних та технічних досліджень документів зі слухачами групи №8 Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», які проходять первину професійну підготовку за напрямком привентивної діяльності.

Завідувач сектору трасологічного обліку Михайло Кравчук продемонстрував слухачам практичні навички, щодо виявлення, фіксації, вилучення та пакування слідів трасологічного та дактилоскопічного походження залишених на місці скоєння злочину. Проведено практичне заняття щодо дактилоскопіювання осіб та роз’яснено роль дактилокарт із відбитками рук у розкритті злочинів.

Завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Максим Янович зупинився на основних аспектах підробки грошових знаків, документів, що посвідчують особу та свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів.

Судовим експертом сектору біологічних досліджень та обліку Олександром Можарівським було доведено до слухачів інформацію про криміналістичну одорологію, збір запахових слідів на місці події та відбір порівняльних зразків для проведення одорологічного дослідження.

В цілому до слухачів в повній мірі доведено вагоме місце збору якісної слідової інформації при оглядах місця події скоєння злочину – мету занять досягнуто. Фахівці Житомирського НДЕКЦ побажали слухачам успіхів у службовій діяльності, які в свою чергу подякували за якісно розкриту тематику.

Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують курс практичних занять зі слухачами Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських»
Догори