Підвищення професійного рівня працівники Експертної служби МВС України

З метою підвищення професійного рівня працівники Експертної служби МВС України приймають участь в різноманітних навчальних зборах.
Так, в період з 1 по 5 квітня 2019 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ (м. Харків) проводились короткострокові курси підвищення кваліфікації працівників Експертної служби МВС України – судових експертів за експертною спеціальністю 10.9 «Дослідження комп’ютерної техніки та програмних продуктів».
Серед запрошених до участі був і головний судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Роман Пригорчук.

 

Під час проходження курсів судові експерти опанували окремі теоретичні питання юридичної та психологічної підготовки судового експерта, судової фотографії та відеозапису при проведенні судової комп’ютерно-технічної експертизи.
Практичні заняття для учасників проводились представниками Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України та старшого викладача кафедри кібербезпеки факультету № 4 майора поліції Олексія Рвачова.

По закінченню заходів всі учасники отримали сертифікати про проходження навчання.

Підвищення професійного рівня працівники Експертної служби МВС України
Догори