Ознайомчі екскурсії та лекції студентам ЖНАУ фахівцями Житомиського НДЕКЦ МВС

З метою співпраці з Житомирським агроекологічним університетом Житомирський НДЕКЦ МВС проводить ознайомчі екскурсії та лекції, які дають змогу студентам зробити найбільш відповідальний етап у своєму    житті – вибрати професію, своє майбутнє. Вивчившись, фахівець в хороших умовах завжди стане відмінним працівником.

18 жовтня 2019 року в працівники НДЕКЦ: судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Анжеліка Томашевська та старший судовий експерт сектору економічних досліджень Наталія Дубенко, провели заняття зі студентами спеціальностей «Фінанси. Банківська справа і страхування. Облік і аудит» на тему: «Визначення вартості машин, обладнання, сировини та споживчих товарів. Дослідження документів бухгалтерського, податкового обліку та звітності».

Фахівці Центру ознайомили присутніх з становленням, розвитком та структурою експертного підрозділу Житомирщини, розповіли про особливості визначення вартості продовольчих товарів; головні завдання товарознавчої експертизи; основні нормативно-правові акти, які використовується під час проведення дослідження продовольчих товарів; розкрили суть судово-економічної експертизи, її напрямки та завдання, ознайомили з переліком досліджуваних об’єктів та вирішуваних питань.
По завершенню заходу від студентів та викладачів прозвучали слова подяки та побажання успіхів у подальшій експертній діяльності.

Ознайомчі екскурсії та лекції студентам ЖНАУ фахівцями Житомиського НДЕКЦ МВС
Догори