Команда Житомирського НДЕКЦ МВС виборола третє місце в чемпіонаті Експертної служби МВС з міні-футболу

В період з 08 по 10 жовтня 2021 року в м. Хмільник Вінницької області відбувся ІІІ-й чемпіонат Експертної служби МВС з міні-футболу.

У спортивному заході за першість боролися 15 команд, а саме команди ДНДЕКЦ МВС, Вінницького, Дніпропетровського, Закарпатського, Запорізького, Івано-Франківського, Київського, Миколаївського, Рівненського, Сумського, Тернопільського, Харківського, Хмельницького, Чернівецького та Житомирського НДЕКЦ МВС.

 

Під час відкриття турніру, керівник Експертної служби МВС Сергій Кримчук привітав учасників змагань та побажав кожній команді красивої спортивної боротьби, яка продемонструє незламну жагу до перемоги.

 

 

В ході чемпіонату всі гравці показали спритність, витримку, найкращі навички у грі та бажання перемоги. 

Наша команда в запеклій боротьбі півфінальної частини чемпіонату зустрілася з ДНДЕКЦ МВС та виборола третє місце з рахунком 4:1.

До фіналу вийшли команди Чернівецького та Миколаївського НДЕКЦ МВС. За результатами гри друге місце зайняла команда Чернівецького НДЕКЦ МВС, перше – Миколаївського НДЕКЦ МВС.

Найкращим нападником та наймолодшим гравцем турніру визнано представника від Житомирського НДЕКЦ МВС Виговського Івана.

Всі учасники змагань показали наполегливість у грі та продемонстрували взаємоповагу один до одного. Вітаємо команду Житомирського НДЕКЦ МВС із призовим третім місцем в чемпіонаті Експертної служби МВС з міні-футболу та бажаємо не зупинятися на досягнутому та подальших перемог у наступних турнірах.

Команда Житомирського НДЕКЦ МВС виборола третє місце в чемпіонаті Експертної служби МВС з міні-футболу
Догори