21 РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ СЛУЖБИ МВС

20 червня 2000 року постановою Кабінету Міністрів України № 988 утворено  Експертну службу Міністерства внутрішніх справ України. В Житомирському НДЕКЦ МВС 18 червня 2021 року відбувся урочистий захід з нагоди професійного свята – 21-ої річниці створення Експертної служби МВС.

До участі в заході були запрошені т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області Вадим ЖМУРКО, т.в.о. Житомирського районного управління поліції Олександр ЖАРКИХ та депутат Житомирської обласної ради Олександр ЧОРНОМОРЕЦЬ.

На відкритті урочистих зборів гостей та присутніх ознайомлено з основними завданнями Експертної служби МВС, її здобутками та перспективами подальшого розвитку.

З вітальним словом виступив депутат Житомирської обласної ради Олександр ЧОРНОМОРЕЦЬ, який відзначив надзвичайно відповідальну роботу експертів та їх високий фаховий рівень. Від імені Голови обласної ради Володимира ФЕДОРЕНКА працівникам Житомирського НДЕКЦ МВС були вручені відзнаки – цінні подарунки, грамоти, подяки. На адресу присутніх прозвучали щирі побажання успіхів та досягнень нових горизонтів в роботі на користь процвітання нашої держави, міцного здоров’я та мирного неба над головою.

Приєднався до усіх найтепліших привітань на адресу працівників Житомирського НДЕКЦ МВС т.в.о. Житомирського районного управління поліції Олександр ЖАРКИХ, який подякував за оперативність та ефективність судово-експертної роботи та побажав подальшого професійного зростання, невичерпної енергії, поваги від людей.

З привітальним словом до гостей та працівників звернувся директор Житомирського НДЕКЦ МВС Олександр ГУНЬКО, який розповів про результати і досягнення Центру за останній період, шляхи подальшого перспективного розвитку. Побажав міцного здоров’я та благополуччя, мирного неба та гармонії, сили духу та вірності обраній справ, підкорення нових вершин та творчого натхнення, легкості та відсутності перешкод  на шляху до пошуку істини без права на помилку! Кращим працівникам НДЕКЦ були вручені грамоти та подяки, в тому числі від Обласної державної адміністрації.

 

   

По завершенню заходу директор Центру подякував гостям за теплі слова вітання, належну співпрацю з підрозділами поліції та підтримку з боку органів влади та місцевого самоврядування.

21 РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ ЕКСПЕРТНОЇ СЛУЖБИ МВС
Догори