Виявлення реєстраційного документа іноземної держави на транспортний засіб, до якого внесено зміни

Судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС під час проведення експертного  дослідження транспортних засобів неодноразово виявлялися підробні реєстраційні документи.
29.09.2020 під час чергового експертного дослідження транспортного засобу і реєстраційних документів, що його супроводжують, на підставі заяви громадянина «П», фахівцем Житомирського НДЕКЦ МВС в територіальному сервісному центрі МВС № 1843 м. Коростень виявлено реєстраційний документ іноземної держави на автомобіль «HONDA CR-V» до якого внесені зміни.

При дослідженні документу іноземної держави про реєстрацію даного транспортного засобу встановлено, що в первісний зміст документу внесено зміни у відповідному полі.

Транспортний засіб та документ, що його супроводжує, передано до територіального підрозділу Національної поліції в Житомирській області для подальшого проведення відповідних слідчих дій.
Вкотре нагадуємо власникам транспортних засобів про кримінальну відповідальність за підробку документів та їх використання, яка передбачена статтею 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів).  

Виявлення реєстраційного документа іноземної держави на транспортний засіб, до якого внесено зміни
Догори