Експерти закликають громадян берегтись від автозлодіїв

Трохи менше, ніж місяць (з 14 грудня 2022 року) фахівці, які проводять експертне дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, працюють за новим алгоритмом, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 10 вересня 2022 року№ 1019. Однак, зміни у порядку реєстрації транспортних засобів не зупиняють автозлодіїв.
Вже в новому році під час експертних досліджень транспортних засобів судовими експертами Житомирського НДЕКЦ МВС виявлено легковий автомобіль Opel Omega зі зміненими ідентифікаційними номерами. Злодії видалили номерний майданчик з первинним ідентифікаційним номером кузова та вварили на його місце фрагмент з іншою інформацією.

 

Крім того, фахівці Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують стикатися з тим, що автошахраї підробляють супроводжуючі документи, які є в обігу в Україні та інших державах.
Так, 3 січня цього року експерти під час дослідження свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу Швейцарської Конфедерації, яке видане на легковий автомобіль Skoda Octavia встановили, що воно не відповідає документам, які знаходяться в офіційному обігу.

Експерти вкотре закликають громадян бути пильними та звертають увагу всіх бажаючих придбати авто, що злодії підробляють не лише номери агрегатів транспортних засобів, а й супроводжуючі документи на автотранспорт, як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва.

Нагадуємо, що проведення експертного дослідження, саме перед купівлею автомобіля, може убезпечити від проблем та зберегти Ваші кошти та час.

 

Експерти закликають громадян берегтись від автозлодіїв
Догори