3 жовтня 2018 року відкрився оновлений територіальний сервісний центр № 1844, що розташований адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2.

3 жовтня 2018 року відкрився оновлений територіальний сервісний центр № 1844, що розташований адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2. В урочистому відкритті оновленого центру прийняли участь директор Житомирського НДЕКЦ МВС України Гунько О.М. та його заступник Рейко С.Л.

Гостям розповіли про організацію роботи ТСЦ, зокрема громадян тут обслуговуватимуть з вівторка по п’ятницю з 9.00 до 18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45. Неділя та понеділок – вихідні дні.

В оновлених приміщеннях ТСЦ № 1844 розмістились і працівники Експертної служби, які приймають безпосередню участь в процесі державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів.

Оновлені робочі місця експертів та наявність оглядових майданчиків сприятимуть якісному і ретельному дослідженню транспортних засобів проведенню їх оцінки та інших експертних послуг.

За 9 місяців 2018 року працівниками сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують, проведено 28679 оглядів транспортних засобів та виконано 188 експертиз комплексного дослідження транспортних засобів. За результатами оглядів, висновків експертних досліджень та судових експертиз виявлено 95 фактів зміни ідентифікаційних позначень вузлів і агрегатів автомобілів та 3 факти підробки реєстраційних документів.

 

3 жовтня 2018 року відкрився оновлений територіальний сервісний центр № 1844, що розташований адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2.
Догори